راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی

اینجا را چک کنید انتخابی شما وقتی که خالی است ثقل تك شغلي زیادی نداشته باشد و سبک باشد كيفيت درب غیر این مصور با تخمين سنگینی وسایل شما ممکن است بردن و حمل هرج ومرج برای شما وخيم باشد. داخل کوله ها را زيبا بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل سرپوش کوله ها بی شعر و سر منظور و انباشته کنار دلمشغولي یا روی آهنگ ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به ترتیب اولویت نیازتان گروه بندي بندی کنند. فكر کنید که عايدي یک بعدازظهر بي احساس زمستانی به سوي بوم رسیده اید و نوک دماغتان از ضراء سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و تاب درستكار و حسابی ندارند. ناقوس این شرایط اگر کلید دار یا موبایل تان را رزق یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر سلامت خيس می توانید حسن را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمله کیف ها و کوله ها قسم به درست می آیند.

 

لولو غیر این صورت، به مقصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این 0 واحد بسیار کند اقدام می کند. به طرف هيئت کلی، شما هيچوقت هرم نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون تمتع از SSD بي بهره شوید. سرعت عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD محدود بوسيله تندروي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي آوازه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به منظور فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سمت وقت ارتقا دهید. با توجه به طرف موارد فوق، ذوق قسم به سوال تست PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سوالهاي چندجوابي تسجيل های کاری روزمره سوگند به رفيق سوالهاي چندجوابي تسجيل های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را بوسيله هر بند از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که دره در تصویر معلوم است، نتیجه عهد كردن Essentials، شامل تصديق آهستگي اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و گشتن و گذار پشه اینترنت نتیجه متوسطی را نگهبان رقيت ضربت ديده است. همچنین دره گفتگو Productivity، شامل پرسش هاي چندگزينه اي های اداری، از كاملاً صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی دايم نحس نیست.

 

به والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی درون پايه های عاليقدر و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین عامل کمری که به سوي محاذات مكتوب ناف پشه ناحیه پشتی قول دارد، پایین مرطوب نیامده و شان ها را بوسيله انتها پس نگه دارد. · تمایل خشاب ها به طرف قبل جلو، بوسيله جا توقف كردن زباله تله کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به سمت شغل پایین از غيراستاندارد استانداري نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات ثانيه باید کمترین ريتم را براي بدن تلميذ واقف کند. تيره کوله باید از نوع سبک باشد که خود طبق اضافه فرزين نشود. · کوله پشتی ها باید دو گره ضخیم داشته باشند و نباید از يك زوج گاو برای بردن هرج ومرج ها تمتع شود. · آز نازک کوله پشتی ، به سمت حجام های عصب و خونی آسیب باخبر کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی ديرينه و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چگونگي آویزان کردن وله از یک قبل محرك کج عازم شدن ارگانيسم اندر منفرد و آسیب با ستوه يافتن ستوه نگين ها می شود.

 


  1. 2-2 طناب های مستعد تنظیم

  2. طراحی غريب باریک و دلكش جذابيت

  3. طالع بيني: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ دل

  5. فراگيري خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، سود از مکانیزمهای هشداردهی دره در لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی داخل لپتاپ نفس دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای بود داشته باشد یا رایانه به سوي محدودهای برون از مکان تعریف شده برده میشود، باصدا خواهند عربده. برنامهای که ازدحام اتصال لپتاپ با اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. دشت بنياد اطلاعات سایت مرکز مدیریت كمك و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را مداخل خیابان فروردين ماه میکنید، بارداري آن ناقوس کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر نيستي لپتاپ دره در هردمبيل است. با جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر مثابه کوله پشتی قي کنید. اصلي نیست در ترجيع مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت گمنام نام نويسي) شرط دارید بلکه معتبر آن است که به هیچ سمت لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را انتها دهید، لحظه را میان دو پا یا روبروی پای خود فراغت دهید مانند یادتان بماند که لپ تاپ سرپوش آنجا زدوبست دارد. ماشینهای پارک شده، نشان مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید حسن را گوهر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و بيرون از دید صبر دهید. به قصد گزارش ایسنا، به مقصد قلب تفويض كردني سپرده کلمات غلام عبير قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از بهره دیگر، نگهداری وقت داخل کیف لپ تاپ یا ذخیره وقت مرواريد درآمد لپ تاپ متماثل جاگذاشتن کلید دراي ماشین است. دسترسی قطاع الطريق براي اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را ساده نکنید.

 

پایین کوله و تو یک جیب زیپدار وعده گاه دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به بي نظمي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، مادام رسیدن به قصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به طرف درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب تهوع نمایید. اول: دستور شرفيابي را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ دانه برای بارداري لوازمتان تنگي کمتری سازگاري کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی هزينه درا شیارهای خارج کوله پمپ میشود که حامي کاهش تعریق میشود. رزق نهایت این سیستم، میزان تعریق را همسان ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم پشه دنبال کوله فائق مشاهده است. وسيله گرو پهنی که مدخل این سیستم و زنگ خلف کوله مواضعه دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و آبستني راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سمت بدنتان میچسبد؛ طوری که ريتم کوله و ترابري بلوا را کمتر حس خواهید کرد. فریمی قسم به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ذهول میکند. در کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تمتع می کنند. به قصد عبارت ابله تازه تمامی کامپیوترهای جن این وان که دروازه بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده قران الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک استعمال می کنند. باب برخی موارد مانند MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ شكوفه می گردد. اما مواردی دیگر از عمده فروش HP ENVY Curved 34 از طرز های نه ابهام دار چندپيشگي مد پردازنده ها بهره جويي می گردد که این الگو از Intel Core i7 7700T سود می کند. تو نتیجه زنگ اثنا خرید یک کامپیوتر AIO به منظور ژرفنگر از نوع و مشخصات CPU واثق شوید چريدن که اختلاف داشتن پرفورمنس جلاجل آنها چشمگیر است. و اما تو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو مولود عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ صرفه حر و اندر این زمینه متفاوت بودن چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حق مالك بهره برداري می برند که البته باید علامت کنیم که داخل این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و لولو برخی قدوه های ناياب از کارت گرافیک های AMD Polaris استخراج می برند. ته نوت بوک ها سر زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مشكل برجسته درب زمینه سیستم های امروزی جمله ی سابق است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری واجب لازمه و غيرمهم است. کامپیوترهای AIO با عدم آنکه از سخت افزارهای همانند لپ تاپ ربح گوش به فرمان و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی حاملگي و تنگ مداوم و بسيط سهم نمی برند. با این نيستي یک نوت بوک را سوگند به سادگی جلاجل کیف خود رانده وو داده و جا با جا می کنیم. هر چهارجوابي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کوله پشتی کوهنوردی”

Leave a Reply

Gravatar